Cennik usług

Staramy się, aby każdy Klient był zadowolony z naszych usług. W trosce o ich najwyższą jakość każdy problem gruntownie analizujemy przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia wytyczonego celu. Wyniki analizy przedstawiamy Klientowi, z którym konsultujemy dalszą strategię działania.

W celu wzbogacenia wiedzy Klienta na temat ustawodawstwa związanego z danym problemem, mogą Państwo otrzymać tzw. materiały informacyjne, czyli przygotowany przez nas zbiór wybranych przepisów, który pozwala na samodzielne zapoznanie się z przepisami prawnymi w danej dziedzinie.


Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby wszelkie ustalenia finansowe były jasne i nie stanowiły na żadnym etapie zaskoczenia. Dostosowując się do potrzeb Klientów możemy zaproponować różne warianty zajmowania się daną sprawą, stąd przykładowo czasem można zlecić prowadzenie całej sprawy, albo szukać pomocy adwokata tylko na pewnym etapie procesu lub przy przygotowaniu pisma procesowego.


Jednocześnie istnieje możliwość wykupienia stałej obsługi prawnej rozliczanej w systemie miesięcznym lub godzinowym. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu e-mail lub telefonicznie.

Skorzystaj z formularza W razie zainteresowania obsługą prawną, proszę o kontakt. Istnieje możliwość przyjazdu adwokata do Państwa firmy.


Twoja wiadomość została wysłana!